שותפי דרך
אנשים וארגונים ששותפים לדרכנו המקצועית והאישית


אנו שמחים להפנות את המבט אל אנשים שאיתם יש לנו קשר מקצועי, אישי וחברי. חלקם עוסקים בהתמקדות, ואנו מוצאים בהם שותפים אמיתיים לאהבת עולם זה ולהרחבתו. אחרים עוסקים בתחומים אחרים, שונים לגמרי, אך הם חלק ממה שמאפשר לנו להתרחב ולהתפתח.

המכון להתמקדות ביו-יורק

האתר שהוקם ע"י מפתח הגישה, פרופ' יוגי'ן ג'נדלין. האתר הוא אוצר בלום של מאמרים וספרים, רובם ניתנים להורדה ללא תשלום.
 www.focusing.org

האתר של דר' אן וויזר קורנל

דר' אן וויזר קורנל פיתחה את גישת Inner Relationship Focusing ואת: Treasure Maps to the Soul. באתר מאמרים רבים לקריאה (באנגלית). אפשר להרשם ללא תשלום לטיפים על התמקדות הנשלחים באימייל מדי שבוע, ולעיתון דו-חודשי בתשלום, עם מאמרים חדשים הנוגעים בסוגיות שונות בהתמקדות.
www.focusingresources.com

ישי גסטר

קונסטלציה משפחתית וארגונית. העבודה שישי עושה בתחום הקונסטלציה היא השלמה חשובה לעבודה עם התמקדות: הקונסטלציה בוחנת את התנהלות האדם בתוך שדה (המשפחתי או המקצועי), ומעניקה פרספקטיבה לכל תהליך אישי. נעזרנו בישי רבות בעת בניית המרחב המשותף שלנו,  ואנו מודים על כך וממליצים בחום להתנסות בתהליכים אלה.
constellations.org.il

 דני גל, האב תל אביב

דני גל (ושותפו אלי הילמן) הם מקימי החממה ליזמות חברתית ועסקית, האב תל אביב. ה'האב' מעניק סביבה פיזית (ניתן לשכור "שולחן" ולעבוד מתוך ההאב) ובעיקר תמיכה אקטיבית ליזמים בראשית דרכם. דני עובד גם עם פרקטיקה מרתקת המכונה "מעגלי הקשבה" בארץ ובעולם. התנועה קדימה המתממשת בהאב תל אביב היא הדהוד חשוב לעבודתנו בעולם ההתמקדות.
www.the-hub.co.il

 דקלה יובל

דיקלה היא אדם המשלב עולמות יצירה ותוכן מגוונים. היא אמנית, יוצרת, מעצבת גרפית מחוננת שעיצבה את האתר הזה, היא מנחה התמקדות באופן אישי וגם בקבוצות, עובדת עם רונה על פרויקטים יצירתיים ופרויקטים של הרחבת ההתמקדות לעולמות נוספים. אנו ממליצים בחום על עבודתה בכל התחומים, כדאי גם להציץ באתר שלה.
טלפון: 050-3506099 מייל: diklayuv@netvision.net.il

קרן פרידמן גדסי

מפתחת גישת BOT – תראפיה מוכוונת לידה. שדה מקצועי חדש המאפשר לנשים ולזוגות לקבל ליווי מקצועי וממוקד לתהליכים האישים אותם הם חווים בתקופה שסביב הלידה.
קרן עובדת עם הילה לב רן וגלית הלוי. שלושתן מוסמכות בהתמקדות.
טל. 050-7986902
birtherapy.co.il

 דני שראל

דני שראל הוא פסיכולוג קליני ומוסמך בהתמקדות, שמלמד ומדריך מטפלים התמקדות ושילובה בפסיכותרפיה מזוית תיאורטית ומעשית.
dan.sarelar@gmail.com

רונית שוורץ

מנחת התמקדות מוסמכת. מפתחת אקו התמקדות – כשטבע אדם והתמקדות נפגשים. מתמחה בעבודה עם אנשים דמנטים וילדים.
טל: 054-4238840  מייל:  gilronik@bezeqint.net

 יסמין זיו

מנחת התמקדות מוסמכת, מורה בכירה ליוגה ומטפלת במגוון תחומים. יסמין מפתחת את החיבור שבין יוגה והתמקדות, שותפה להנחייה בבית ספר להתמקדות (כאסיסטנטית בקורסי בסיס), ומעבירה קורסים שמשלבים בין עולם היוגה להתמקדות ומיועדים הן למורי יוגה והן למתמקדים.
הציצו באתר היפיפה שלה: http://www.focusing-yoga.co.il/

 ענת מירון ויפעת אקשטיין

עוסקות בטיפול ובהנחיית התמקדות. קולגות ושותפות משמעותיות לתפיסת עולם המניחה את ההתמקדות והפילוסופיה שממנה היא נובעת במרכז. מתמחות בפסיכותרפיה התמקדותית, טיפול במערכות יחסים ועבודה עם טראומה.
www.hitmakdut.org.il