רונה רענן שפריר


רונה רענן שפרירמורה בכירה להתמקדות, Coordinator מורשית להסמכה בהתמקדות, מחברת רב המכר "איש לומד לעוף", מפתחת מודלים חדשים לעבודה עם התמקדות בשדה היזמות, היצירה והבאת החדש.

"הכל יכול להפתיע: אנשים, מפגשים, אנחנו עצמנו. הפוטנציאל לגילוי חדש קיים בכל רגע… "

כמו בספר הפנטזיה האהוב עלי, "המצפן המוזהב", אני מבחינה שאי אפשר למצוא את דרכנו בעולם רק באופן רציונלי, אלא עלינו לגלות את הכיוון דרך חוש פנימי חמקמק אך מאד אמיתי. ההתמקדות היא סוג של מצפן כזה עבורי, ואני מאמינה שהיא יכולה להיות כך גם עבור אחרים…

כתובת מייל אישי: shafrir.rona@gmail.com
טלפון: 0506867018
לבלוג של רונהלבלוג של רונה

תפקיד:

חברת צוות בית ספר להתמקדות, מנחה ומרצה.

מורה בכירה להתמקדות, Coordinator מורשית להסמיך מנחי התמקדות מטעם המכון הבינ"ל, מתמחה בקידום תהליכים יצירתיים, מחברת רב המכר "איש לומד לעוף" (הוצ' מטר), ביבליותרפיסטית ובעלת תואר בפסיכולוגיה ובהיסטוריה. מפתחת מודלים חדשים לעבודה עם התמקדות בשדה היזמות, היצירה והבאת החדש.

בנוסף:

אמא לשלושה בנים מתבגרים, נשואה לאוהד, אוהבת לרכב על אופנועים, לטייל בים, לעשות יוגה, לבשל סרטים.

סקרנית בנוגע לאופן שבו יצירתיות היא חלק מהחיים ולא נמצאת על האולימפוס.

אוהבת לקרוא ספרי מדע, (עכשיו, בגלל החיבור עם דנה, קוראת על ביולוגיה), ספרי פנטזיה (בראש הרשימה הספרים של קרול ברג ששמם מסביר את הסיבה: "התחדשות", "התגלות", "השתנות"), וספרים טובים בכלל.

מקדישה זמן רב להתמקדויות, על החיים הפרטיים וגם על נושאי חקר.

כרגע חוקרת בעיקר את התנועה המקושרת, אך עסוקה גם בשאלה מה גורם לפרויקטים מסוימים לחיות בעוד שפרויקטים אחרים "מתים" או פשוט נעלמים…

מקדישה זמן לעשיית כלום.

מרגישה שכדאי להקדיש ל"כלום" אפילו זמן נוסף.